خوش آمدید

آماژه، سایتی است با چهار عملکرد:

1- راهنمای سفر

2- آموزش زبان فارسی

3- طراحی سایت و سئو

4- منِ نویسنده

* آماژه در فارسی باستان یعنی اشاره.

ارتباط با آماژه

Email: amojiry at gmail
Phone (Only in Telegram): +98-9356718113
Tehran

ویدئوی جنون جنسی: چرا از رائفی پور بدم می آید؟ (و کمی از دارک وب و دیپ وب)

ویدئوی جنون جنسی: چرا از رائفی پور بدم می آید؟

1️⃣ بهانه ی ماجرا

در مجلس امام حسین در جایگاه سخنران نشسته است. ناگهان می زند به دارک وب و دیپ وب. چار تا کلمه ی هاستینگ و نت هم می آورد که بفهمند خیلی خفن است. کلیپش کرده اند. سخنرانی اش وصل می شود به توضیحات مثلن تخصصی کسی که درباره ی دیپ وب توضیح می دهد.

دیدن ویدئوی جنون جنسی

این جا ببینید این ویدئوی جنون جنسی را (البته اگر نبینید بهتر است. یک مشت مزخرف…).

2️⃣ به سخنران ها اعتماد نکنید

از رائفی پور بدم می آید چون یک سخنران است! این کل حرف من است. رضا امیرخانی جایی گفته بود به سخنران ها اعتماد نکنید. گفته بود مشکل ما در جمهوری اسلامی این است که سخنران ها جای نویسنده ها و محقق ها را گرفته اند. حرف ها را برای شما خوشگل می کنند، راست و دروغ را در هم می آمیزند، با لحن بازی می کنند و شما فکر می کنید عجب حرفی زد!
بخشی از متن یک کتاب را در یک گروه فوروارد کن. کی می خواند؟
حالا کلیپ سخنرانی فلانی را فوروارد کن. همه می بینند و برای هزار نفر فوروارد می کنند و بدون هیچ تحقیقی می پذیرند.

3️⃣ راست و دروغ را به هم بباف تا مردم به تو توجه کنند.

برگردم سر همین صحبت های آقای سخنران در ویدئوی جنون جنسی! رائفی پور هنرش همین است. رگ خواب مردم دستش آمده. مملکتی که دینی است و خیلی چیزها در آن محدودیت دارد، جان می دهد برای سخنرانی درباره ی چیزهای ممنوعه. درباره ی فسادی که سردمداران خونخوار صهیونیزم جهانی در حال گسترش آن هستند!
آقای سخنران رفته به این سایت (که یک سایت زرد برای مطالب اسرارآمیز درباره ی مرگ و هیولاها و خون آشام ها و رازهای کشف نشده است!) یک ویدئو دانلود کرده، بعد از چهار جای دیگر هم چیزهایی (کاملا تابلو است که به فارسی!) پیدا کرده و چیده کنار هم تا پازل ویدئوی جنون جنسی اش را کامل کند: «مردم! این ها سرمست از پول و قدرت شده اند! این ها جنون جنسی دارند! این هم نمونه اش! از رابطه ی جنسی با حیوانات خسته شده اند. حالا رفته اند سراغ برده ی انسانی! اتاق های شکنجه!…»
می بینید؟ راست و دروغ خیلی راحت به هم آمیخته می شوند تا شما باور کنید اروپا و آمریکا مهد فساد است و در خیابان که راه بروی از در و دیوار فساد بر سرت آوار می شود.

4️⃣ دیپ وب و دارک وب چیست؟

واقعیت چیست؟ دیپ وب و دارک وب واقعن آن قدرها که آقای سخنران و تیم خوشگلیزاسیون پشتش در ویدئوی جنون جنسی شلوغ می کنند چیز خاصی نیست!
دیپ وب یعنی بخش پنهان اینترنت. چیزی که دیده نمی شود. مثلن یک شرکت اطلاعات کارمندان خودش را در سایتش گذاشته اما فقط خود کارمندان به آن ها دسترسی دارند. این بخشی از دیپ وب است. در واقع پشت صحنه ی اینترنت.
دارک وب هم اطلاعاتی است که نباید در فضای واقعی اینترنت یافت شود چون غیرمجاز است. مثلن فلان طرفدار آزادی بیان در چین نمی تواند در فضای گسترده ی اینترنت فعالیت کند چون دستگیر می شود پس به شکل ناشناس در دیپ وب مطالبی علیه محدودیت در چین می گذارد.
دارک وب در واقع مکانی است که قابل ردگیری نیست. نشانی ها رندم هستند، مشخص نیست سایت ها از کجا مدیریت می شوند، ایمیل ها رمزگذاری می شوند و مبداشان معلوم نمی شود و… پول هم در دیپ وب به شکل بیت کوین و دیگر ارزهای الکترونیکی مبادله می شود و بنابر این قابل ردگیری نیست.
طبیعی است که در چنین فضایی، جرم و جنایت هم زیاد می شود. مهم ترین جرم هایی که در دارک وب انجام می شود تجارت مواد مخدر است. تجارت مواد مخدر در این فضا بیش تر به ماری جوانا محدود شده که حالا هم در بعضی کشورها قانونی شده! تاجران اصلی مواد مخدر به دارک وب اعتماد نمی کنند. آن ها همچنان به روش های دستی کار خودشان را پیش می برند چون بسیاری از ابزارهای دارک وب را خود سازمان های اطلاعاتی و امنیتی درست کرده اند! دو سایت بزرگ فروش مواد مخدر در دارک وب (بزرگ در مقیاس فضای محدود دارک وب) تعطیل شده اند و گردانندگان آن ها هم دستگیر شده اند.
البته تصاویر و ویدئوهای جنسی (که در سایت های پورن اینترنتی قابل انتشار نیست مانند روابط جنسی افراد زیر سن قانونی) هم در دارک وب یافت می شود اما می گویند به شدت تحت کنترل پلیس است و خیلی از آن ها دامی است که پلیس برای مریض های جنسی روانی پهن کرده است.

5️⃣ بهترین راه کسب درآمد از دارک وب

حالا با این وضعیت فکر می کنید بهترین راه کسب درآمد از راه دارک وب چیست؟ برده های جنسی؟ خیر! بهترین راه سوءاستفاده از کسانی است که دنبال کارهای غیرمجاز هستند! همان اتفاقی که در ایران می افتد. بهترین راه کسب درآمد، راه انداختن یک فاحشه خانه نیست چون دردسر دارد و به اعدامش نمی ارزد! بهترین راه این است که اکانتی با عکس های دختران فاحشه راه بیندازی و مردمی را که دنبال رابطه ی نامشروع هستند (تو بگو به اسم صیغه!) تلکه کنی.

6️⃣ رد روم چیست؟

در دارک وب هم همین اتفاق می افتد. به شما می گویند برده ی جنسی داریم به چه قشنگی! هر کاری خواستی با او بکن. درد می کشد اما نمی تواند کاری کند. حالا فقط کافی است سی هزار دلار واریز کنی. واریز کردم. حالا چه شد؟ برده ام را می فرستید؟ نه! متاسفم! ما فعلن می خواهیم سی هزار دلار شما را به زخم زندگی مان بزنیم. خداحافظ!
می گویند بیا به رد روم (اتاق سرخ)! جایی که یک نفر را هر جور شما بخواهید شکنجه می کنیم. با شکنجه می کشیمش تا لذت ببری. بعد هم داستان سازی می کنند که فلان کس به رد روم آمد و خواست به پلیس اطلاع بدهد و یک تلفن ناشناس به او شد که اگر به پلیس اطلاع دهی نفر بعدی تو هستی و از این خزعبلات! حالا هزینه ی ورود به این رد روم چقدر است؟ ناقابل! 500 دلار. فقط هم یک صندلی خالی مانده. واریز کن تا بتوانی وارد شوی. ده دقیقه ی دیگر شروع می شود. واریز کن چون گوش هایت دراز است. دارم می بینم!

7️⃣ معرفی می کنم: سوءاستفاده کننده از جهل مردم

چرا تحقیق نمی کنی آقای شومن؟ می دانم که می کنی اما راه معروف شدن همین چیزهاست دیگر! سخنرانی کن و راست و دروغ را به هم بباف تا مردم به تو توجه کنند.
آن کس که سردمدار جهل مردم شده تویی. آن کس که از جهل مردم سوءاستفاده می کند تویی با آن ویدئوی جنون جنسی.
بله! دنیا از جنون جنسی پر شده اما نه به این شکل که تو می گویی! جنون جنسی این است که فانتزی های جنسی ات را داستان «عروسک لولیتا» کنی و به خورد مردم بدهی. جنون جنسی این است که خشونت و رابطه جنسی را با هم بیامیزی و بیندازی گردن «غرب فاسد»! مثل همان کاری که یالثارات و شلمچه و جبهه ی قدیم می کردند و عکس از دختران به قول خودشان بدحجاب می گرفتند و چاپ می کردند به اسم فساد دوره ی خاتمی! فاسد تویی که این عکس ها را می گیری. تو این طور شهوتت را راضی می کنی.

8️⃣ کمی تحقیق بد نیست!

اگر واقعن چنین اتفاقی افتاده، چنین عروسک هایی بوده، پلیس هم دستگیر کرده، چرا محض رضای خدا حتا یک خبرگزاری هم به آن نپرداخته! نه حتا خبرگزاری های خارجی (که لابد آن ها هم با غرب فاسد دستشان در یک کاسه است!) که یک خبرگزاری ایرانی، عرب، ترک، هر چه تو بگویی! یک مشت سایت زرد که نشد منبع.

لطفن این پادکست (از کیبورد آزاد) را گوش کنید تا بیش تر با دارک وب و دیپ وب آشنا شوید.

کاش وقتی پیدا شود تا دروغ های بیش تری از آقای شومن رو کنم. گرچه تا وقتی نفهمیم به سخنرانان نباید اعتماد کنیم همین آش است و همین کاسه. گیرم رائفی پور نه، یکی دیگر جایش را خواهد گرفت.
راستی! برای تحقیق در سایت مصاف (مربوط به استاد رائفی پور!) هم ثبت نام کردم. شما می توانید درخواست دهید که استاد برای سخنرانی تشریف بیاورند. هزینه ی ایاب و ذهاب و اسکان و احتمالن کمی حق الزحمه هم با شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search