خوش آمدید

آماژه، سایتی است با چهار عملکرد:

1- راهنمای سفر

2- آموزش زبان فارسی

3- طراحی سایت و سئو

4- منِ نویسنده

* آماژه در فارسی باستان یعنی اشاره.

ارتباط با آماژه

Email: amojiry at gmail
Phone (Only in Telegram): +98-9356718113
Tehran

قرارداد IVC

قرارداد IVC

قرارداد IVC یک قرارداد به دو زبان انگلیسی و فارسی است که در هنگام تحویل کارت، باید امضا شود. این قرارداد خیلی ساده و کوتاه است و نیاز نیست وقت زیادی را برای خواندن آن صرف کنید. یک نسخه از قرارداد پیش ما می ماند و یک نسخه از آن را به شما می دهیم. متن قرارداد کاغذی که به شما داده می شود دقیقا مانند زیر است:

  • این قرارداد بین امیرحسین مجیری فروشانی به عنوان فروشنده ی IVC و …………………… به عنوان خریدار IVC امضا می شود.
  • فروشنده تضمین می کند که مبلغ موجود در کارت IVC دقیقا معادل مبلغ پرداختی خریدار (پس از کسر کارمزد) است.
  • فروشنده در قبال مشکلاتی که هنگام استفاده از کارت پیش می آید (مانند گم شدن کارت یا فراموشی رمز کارت، کم شدن پول از کارت و عدم تحویل کالا از سوی فروشنده ی کالا، کم شدن پول از کارت و خرید ناموفق به دلیل مشکلات اینترنتی و…) مسئولیتی ندارد. تذکرات لازم در این باره در سایت فروشنده بیان شده است.
  • خریدار تضمین می کند که از این کارت فقط برای خرید از فروشگاه های معتبر ایرانی و سایت های مجاز ایرانی استفاده کند. همچنین خرید محصولاتی که استفاده از آن ها در ایران ممنوع است (مانند مشروبات الکلی، وی پی ان، وسایل قمار و محصولات غیراخلاقی) با استفاده از IVC ممنوع است. خریدار تضمین می کند که به هیچ وجه با IVC از این محصولات خرید نکند.
  • اگر فروشنده یا خریدار از بندهای این قرارداد تخطی کند، طرف مقابل می تواند در محکمه های قضایی شکایت کند و طرف مقابل باید همه ی خسارت های واردشده را (اعم از جریمه ی نقدی یا مجازات قضایی) پرداخت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search