خوش آمدید

آماژه، سایتی است با چهار عملکرد:

1- راهنمای سفر

2- آموزش زبان فارسی

3- طراحی سایت و سئو

4- منِ نویسنده

* آماژه در فارسی باستان یعنی اشاره.

ارتباط با آماژه

Email: amojiry at gmail
Phone (Only in Telegram): +98-9356718113
Tehran

من هم عضو جیره ی کتاب شدم

سلام

هفته ی پیش بالاخره من هم عضو «جیره ی کتاب» شدم! یعنی همان سایتی که هر ماه یکی دو کتاب برای اعضایش می فرستد تا هرکسی حداقل ماهی یک کتاب بخواند. من که طبق آمار «گودریدز» امسال میانگین بیش از هشت کتاب در ماه خوانده ام، شاید چندان مخاطب این هدف «جیره ی کتاب» نباشم اما به هر حال گفتم زشت است که سایتی با چنین قدمت و چنین هدف جالب و چنین مدیریت خوبی وجود داشته باشد و من -که ادعای کتاب خوانی دارم- بعد از گذشت این همه سال از ساخت چنین سایتی در آن عضو نباشم. 

خلاصه آن که عضو شدم و شیوه ی «جیره به درخواست» را انتخاب کردم که یعنی کتاب هایی را برایم بفرستند که خودم انتخاب می کنم. برای شروع سه عنوان کوچک «حال و روز همه مان خوب بود» (جاناتان سافران فوئر)، «خیابان گردی در لندن» (ویرجینیا ولف) و «درس های تاریخ» (ویل دورانت) را برایم فرستادند. و چه قدر هم زود فرستادند. 

لذت این که شب که به خانه بر می گردی، نامه ای داشته باشی و آن هم چنین نامه ی باارزشی، این روزها که اگر هم ارتباطی باشد، تلفنی و اسمسی و ایمیلی است و غیر قابل لمس، لذتی است غریب و کم یاب. لذتی که جیره ی کتاب با پست سفارشی کتاب ها به من هدیه داد. خدا خیرشان بدهد.

شما را هم دعوت می کنم به عضویت در این سایت دوست داشتنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search