خوش آمدید

آماژه، سایتی است با چهار عملکرد:

1- راهنمای سفر

2- آموزش زبان فارسی

3- طراحی سایت و سئو

4- منِ نویسنده

* آماژه در فارسی باستان یعنی اشاره.

ارتباط با آماژه

Email: amojiry at gmail
Phone (Only in Telegram): +98-9356718113
Tehran

من بلد نیستم دل بسوزانم!

خدا جان!

می دانم که نباید حرف های دلم را با تو این جا بنویسم. می شود جوری گفت که فقط خودت بشنوی. اما اجازه بده این بار را که هرچند سربسته و مختصر اما حرف هایم را این جا بنویسم. 

خدا جان! بگذار سریع بروم سر اصل مطلب. می خواستم بگویم اگر می شود، لطف کنی و زلزله ی بعدی را بیاوری دقیقن توی اتاق من. سقف خراب شود صاف روی سر من. می خواستم بگویم اگر می شود لطف کنی و مرا زیر خروارها خاک ببری. فقط هم همین جا. فقط هم خودم را. 

این جوری من می روم جزو آن آدم هایی که باید به حال شان دل سوزاند! می دانی که؟ این روزها چند هزار نفری هستند که باید به حال شان دل سوزاند و بقیه همه کسانی اند که به حال آن چند هزار نفر دل می سوزانند. اما خدا جان! من نمی خواهم جزو این دسته ی “دل سوزان”ها باشم. 

خودت که می دانی! من بلد نیستم دل بسوزانم، بلد نیستم بگویم “شرمتان باد که فلان کودک زیر آوار است” بلد نیستم توی سر خودم بزنم، بلد نیستم بلند بلند گریه کنم، بلد نیستم عکس های غم انگیز منتشر کنم، بلد نیستم به دیگران تشر بزنم که چرا کاری نمی کنید. 

خدا جان! اصلن خودت که می دانی من اهل همان دسته ی اولم. دسته ای که می میرند، له می شوند، خاک می شوند، جان می کَنند تا دسته ی دومی پیدا شود و به حالشان دل بسوزاند و منت بگذارد بر سرشان که “من دل سوزاندم برای شما” و سود ببرد از این دل سوزاندن و…

خب! فکر می کنم بس باشد. خدا جان! اگر لطف کنی و زودتر مرا ببری در دسته ی اول ممنون می شوم. دسته ای که زجر می کشد و نیاز ندارد که برای کسی دل بسوزاند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search