خوش آمدید

آماژه، سایتی است با چهار عملکرد:

1- راهنمای سفر

2- آموزش زبان فارسی

3- طراحی سایت و سئو

4- منِ نویسنده

* آماژه در فارسی باستان یعنی اشاره.

ارتباط با آماژه

Email: amojiry at gmail
Phone (Only in Telegram): +98-9356718113
Tehran

روزی که خواهد آمد

یک روزی همه ی این چیزها را می نویسم. فعلن حال ندارم. وقت، فعلن کم ارزش ترین چیزی است که اطراف من پیدا می شود! دوباره دیر شده، همیشه همین جوری است. خیلی «زود دیر می شود» اما «یه روز خوب میاد» که همه ی این ها را بنویسم. 

چطور می شود از چنگال دیو پلید نفس رها شد و فقط برای او، به یاد او نوشت؟ چگونه می توان همه ی این غرورها، حسدها، خودپسندی ها، شهوت ها، همه ی این چیزهایی که ما را به گفتن، به نوشتن، به کاری کردن، به راهی رفتن وا می دارد، همه ی این ها را کنار گذاشت و فقط برای او… جرئتی می خواهد سوزاندن هر آن چه ما را از راه دور می کند. 

شعار دادن از آسان ترین کارهای دنیاست. من حتا اکنون می توانم پرچمی در دست بگیرم و بهترین چیزهایی را که در جهان وجود دارد، به فریاد بلند بخوانم و منتظر شوم تا هزاران «هورا» برایم به آسمان بلند شود. اما چه فایده؟ شعار دادن آسان است، اما چه فایده؟ تا کجا قرار است ادامه دهم؟ تا کجا قرار است خودم نباشم؟ به فکر او هیچ، به فکر خودم نباشم؟

دیگر آن که چطور تاب بیاورم این همه خوبی در جهان را؟ بسیار شده است که حس کرده ام از درون دارم منفجر می شوم. دیگر نمی توانم تحمل کنم این همه خوبی را. همان طور که این همه بدی را. خدایا مرا برای همین دنیا آفریده ای؟

یک روز همه ی این ها را می نویسم. می گویم که از کجا به کجا رسیده ام. حتا شاید تا آن روز فهمیدم و توانستم بنویسم که چه شد که این جور شد. فعلن حال ندارم. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search