خوش آمدید

آماژه، سایتی است با چهار عملکرد:

1- راهنمای سفر

2- آموزش زبان فارسی

3- طراحی سایت و سئو

4- منِ نویسنده

* آماژه در فارسی باستان یعنی اشاره.

ارتباط با آماژه

Email: amojiry at gmail
Phone (Only in Telegram): +98-9356718113
Tehran

بانک نشریات علوم انسانی

مطلب زیر که معرفی سایت مجلات موسسه ی تحقیقاتی نور است به قلم من در شماره ی 683 (18 مرداد 1390) هفته نامه ی جام اصفهان به صاحب امتیازی جامعه ی اسلامی مهندسین استان اصفهان و مدیر مسئولی رسول حامدیان چاپ شد:

بانک نشریات علوم انسانی

www.noormags.com

دسترسی به مطبوعات قدیمی برای خود من همیشه یک دغدغه بوده. آرشیو مطبوعات موجود در اصفهان معمولا ناقص اند و البته مشکل جستجو در آن ها هم وجود دارد. آرشیوهای اینترنتی هم که ناقص تر! اما سایت مجلات نور، تا حدی توانسته پاسخ این نیاز را بدهد. این سایت، در واقع پایگاه تخصصی نشریات علوم انسانی و اسلامی است. تا لحظه ی تنظیم این متن، 35486 شماره از 753 مجله ی فارسی و عربی و انگلیسی در این سایت به ثبت رسیده است! گفتم تا این لحظه به خاطر این که یکی از ویژگی های خوب این سایت به روز رسانی مداوم آن است.

در این سایت از مجلات معروف (مثل کیهان فرهنگی، کتاب ماه، خردنامه همشهری، حکمت و فلسفه، کتاب نقد، چیستا، فارابی، ادبیات داستانی و کیهان کاریکاتور) گرفته تا مجلات دانشگاهی خاص، از مجلات قدیمی (مثل یغما، کیان و سوره) تا جدید، از مجلات عمومی تا تخصصی، از فقه و فلسفه تا ادبیات و تاریخ و جامعه‌شناسی و هنر و حتی تربیت بدنی و خلاصه انواع و اقسام مجلات و مقالات موجود است. یکی دیگر از ویژگی‌های خوب این سایت امکان جستجو در متن مقالات و موجود بودن متن قابل کپی کردن برخی مقالات (علاوه بر تصویر اسکن شده ی صفحات) است.

ابتدای ورود به سایت می توانید با عضویت به صورت رایگان از امکانات سایت استفاده کنید. ولی برای استفاده ی کامل باید حق عضویت کمی بپردازید. (در حد هزار تومان در ماه) این نکته را هم بگویم که یکی دیگر از وجوه متمایزکننده ی این سایت، پاسخ گویی خوب گردانندگان آن است.

دیگر مطالب من در هفته نامه ی جام اصفهان (همین وبلاگ)


دیگر مطالب من در هفته نامه ی جام اصفهان (دیوانه 83)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search