خوش آمدید

آماژه، سایتی است با چهار عملکرد:

1- راهنمای سفر

2- آموزش زبان فارسی

3- طراحی سایت و سئو

4- منِ نویسنده

* آماژه در فارسی باستان یعنی اشاره.

ارتباط با آماژه

Email: amojiry at gmail
Phone (Only in Telegram): +98-9356718113
Tehran

نمونه صفحه فردی (نماینده شورای شهر)

سهیل شریعتمداری

کد انتخاباتی ۱۷۱۶ (یزد)

درباره ی سهیل شریعتمداری

سهیل شریعتمداری
بیست و پنج مهرماه 1367 در یزد به دنیا آمد. اولین فرزند خانواده ای فرهنگی که در امور اجتماعی استان نیز فعالیت مستمر دارند. وی از نوادگان سومین شهید محراب آیت الله صدوقی، مرحوم حجت الاسلام محمدعلی معزالدینی، میرزا جواد آیت اللهی و مهدی آقا شریعتمداری از فرهنگیان با سابقه یزد که سبقه ی مبارزات سیاسی و مذهبی آنها را کمتر ایرانی است که نشناسد و پرورش یافته چنین خانواده و مکتبی زمینه رصد بهتر اتفاقات اطراف را احساس و در این مسیر با نگاهی آمیخته به تلاش و خستگی ناپذیری گام بر می داشت.
وی تحصیلات خود را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته ادبیات با موفقیت پشت سر گذاشت و در دوران دانشجویی با شرکت در فعالیت های اجتماعی، سیاسی به بدنه ی پویای فعالیت های شهری نیز ورود پیدا کرد و در جایگاه های مختلف اجرایی ازجمله کارشناس روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، مدیر اجرایی مجموعه تاریخی باغ دولت آباد، مدیر روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه یزد و کارشناس روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان فعالیت های حرفه ای خود را دنبال و نتایج خوبی به جای گذاشت.
شریعتمداری همچنین سابقه عضویت در انجمن ها و مجامعی همچون شبکه فعالین اجتماعی و فرهنگی یزد، مدیر انجمن علمی دانشکده ادبیات دانشگاه آزاد یزد، شورایار کوی موسی بن جعفر یزد با ابلاغ رئیس شورای شهر، مدیر مسئول هفته نامه صنعت یزد، هیئت مدیره موسسه فرهنگی هنری چهار باغ هنر یزد، مدیر مسئول کانون تبلیغات پرگار، مدیر مسئول پایگاه خبری یزدتدبیر، انجمن متخصصان روابط عمومی ایران، حزب ندای ایرانیان یزد را در کارنامه خود دارد که این موارد نشان از علاقه وی به مسائل فرهنگی و اجتماعی بوده و موفقیت ها و جوایز بسیاری را در این راه از آن خود کرده است.

برنامه ها

احیا شورایارها در سطح محلات و مناطق یزد

مطالعه بر روی ایجاد فرهنگسرا و سرای محلات، کتابسرا و سالن های چندمنظوره فرهنگی در مناطق سه گانه شهر یزد

ایجاد وحدت رویه در معماری و طراحی  شهر با الگوهای ایرانی – اسلامی  و بر مبنای رویکردهای بومی

ساماندهی حاشیه نشینی و سکونتگاه های غیر رسمی

ساماندهی فضای شهری متناسب با زیرساخت، فعالیت و مردم

ایجاد روابط عمومی توانمند، ارتباط موثر با اصحاب رسانه و تبلور تالار گفتگوی مردم و رسانه ها در شورا

بهبود و ارتقاء باور و فرهنگ گردشگری در شهروندان

بسترسازی مشارکت اجتماعی و اعتماد متقابل مردم و شوراها

توسعه فضای فرهنگی و اجتماعی یزد با مشارکت جوانان  که پیرامون این موضوع توانمند سازی جوانان وداشتن توجه ویژه به برنامه و طرح های کارآفرینی شهری فراخور پتانسیل ها و استعداد مناطق یزد مورد نظر است.

ارتقا زیر ساخت های فرهنگی واجتماعی شهر با هدف افزایش نشاط و پویایی اجتماعی

تصاویر